نسخه بازی Black Box: این نسخه بازی های کرک شده گروه های دیگر را کم حجم می کنند یعنی صوت ها و ویدیوهایی که در بازی استفاده می شود، حجم آن را کم می کنند و زبان های اضافی را پاک می کنند و بصورت نسخه فشرده عرضه می کنند. از لحاظ محتوای بازی هیچ فرقی با نسخه های اصلی ندارد.


نسخه بازی Skidrow: این گروه بازی ها را نصب شده، کامل بدون حذف و با کرک ارائه می کنند، اسکیدرو یک گروه معروف و معتبر در ارائه کرک بازی ها می باشد.


نسخه بازی Reloade: این گروه بازی ها را به صورت ISO، کامل بدون حذف و با کرک ارائه می کنند. ریلود یک گروه معتبر در ارائه کرک بازی ها می باشد و در زمینه ارائه آپدیت بهتر عمل می کنند.

نسخه بازی Full Unlocked و Cd Key: نسخه Full Unlocked نسخه اصلی بازی می باشد که فاقد کرک است و برای کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی خریداری می کنند عرضه می شود. در این نسخه فقط در صورتی می توانید بازی کنید که Cd-Key ارجینال خود شرکت سازنده بازی را خریداری کنید که به صورت های اشتراکی و اختصاصی به فروش می رسد.

نسخه بازی Gold Edition: این نسخه معتبر خود شرکت سازنده است که فرقش با نسخه های دیگر کامل بودن بازی است که حتی در بعضی بازی ها امکانات اضافه تری هم دارند مثلا مراحل اضافه تر دارد، زمین های بازی بسیار، لوازم و اسلحه های زیادتری دارند و گروه های کرک این نوع نسخه ها را کرک می کنند. این عنوان را با اصطلاح Gold شدن بازی اشتباه نگیرید. منظور از Gold شدن بازی این است که بازی مراحل ساختش تمام شده و آماده عرضه می باشد و با Gold Edition متفاوت است.

نسخه بازی Limited Edition: این نسخه هم مانند نسخه بالا شرکت سازده ارائه می کند و فقط فرق آن بین امکانات ارائه شده در بازی است.

نسخه بازی Demo: این نسخه را هم شرکت سازده بازی به رایگان ارائه می کند و تنها شامل قسمت محدودی از بازی است و برای آشنایی کاربران از گیم پلی بازی می باشد.


نسخه بازی Prophet: یک زیر گروه از RELOADED است که بعد از انتشار نسخه کاملتر و چند زبان بازی انتشار می کند.


نسخه بازی Plus: بعد از انتشار بازی نسخه ای با این نام منتشر شد یعنی پیشرفته تر از نسخه قبلی است و و در اکثر مواقع کرک ندارد.


نسخه بازی Repack: انتشار نسخه جدید از بازی و در اکثر مواقع کرک دارد.


نسخه بازی codex: کرک کامل بازی هست که بدون مشکل کار می کند.


نسخه بازی Fitgirl: این گروه فایل های نصبی بازی های کرک شده را فشرده می کند که باعث می شود حجم کمتری برای دانلود داشته باشند. اما معمولا نصب بازی، نیاز به زمان بیشتری دارد.


نسخه بازی ۳DM: یک گروه چینی ساخت کرک بازی می باشد که بازی های کرک شده و بدون مشکل را عرضه می کند.


DLC بازی: این نسخه ای است که شرکت سازنده بازی ارائه می کند و محتوای جدیدی مانند داستانی جدید را به بازی اضافه می کند.


Update بازی: یک فایل نصبی است که شرکت سازنده ی بازی به منظور رفع خطا ها و باگ های بازی و همچنین افزودن امکانات جدید در بازی، آن را رائه می کند. معمولا گروه های کرک کننده این آپدیت ها را نیز کرک می کنند و به صورت یک جا همراه با بازی و یا به صورت جداگانه عرضه می کنند.


نسخه game of the year : بهترین بازی های سال انتخاب میشن


نسخه Core Pack : بازی هارو تا حد امکان کم حجم تر میکنن ، dlc ها رو در اینده میتونید نصب کنید در ضمن کروپک گرافیک بازی رو دست نی زنه!


کانال تلگرام ما :
[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]