نسخه بازسازی شده Crash Bandicoot Trilogy ممکن است فقط در انحصار پلی‌استیشن ۴ نباشداگر دوست دارید که نسخه باز‌سازی شده Crash Bandicoot trilogy را بازی کنید اما پلی‌استیشن ۴ ندارید، باید این را اعلام کنیم که خوشبختانه شانس شما به طور کامل از بین نرفته است.


تا به حال Crash Bandicoot N. Sane Trilogy فقط برای پلی‌استیشن ۴ تایید شده بود؛ همانطور که تاریخ سی ژوئن اعلام شد. در حساب توییتر پلی‌استیشن در ایرلند به تازگی با جوابی که به یکی از کاربران داده شده، اظهار شده بود که این بازی یک عنوان انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ می‌باشد. آن توییت (که بسیاری از کابران از آن عکس گرفتند) پاک شد و با پیغامی جدید جایگزین شد و صحبتی که شده بود را تصحیح کرد. در توییت جدید آمده بود:


برای روشن شدن پست قبلی باید اعلام کنیم که این بازی اول برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو عرضه خواهد شد.


این توییت جدید چیزی را روشن نمی‌سازد اما به نظر می‌رسد N. Sane Trilogy یک انحصاری موقتی یا چیزی شبیه آن است و در نهایت می‌تواند برای بقیه پلتفرم‌ها نیز ارائه شود. در حال حاضر بسیاری از وبسایت‌های خبری دنیای بازی‌های رایانه‌ای به دنبال جوابی از سوی شرکت ناشر اکتیویژن هستند که به محض انتشار اطلاعات جدید آن‌ها را در اختیار شما خواهیم گذاشت.


بازی N. Sane Trilogy یک نسخه بازسازی شده از سه نسخه اول بازی Crash می‌باشد. این سه نسخه شامل بازی‌های Crash Bandicoot، Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back، و Crash Bandicoot: Warped می‌شود. این سه بازی توسط شرکت نام‌ آشنای ناتی داگ ساخته شده‌اند اما کار توسعه نسخه بازسازی شده را Vicarious Visions انجام می‌دهد.


Crash با سیستم‌های خانواده پلی‌استیشن به طور جدا نشدنی همراه شده است. هر سه این بازی‌ها توسط سونی منتشر و بر روی پلی‌استیشن ۱ عرضه شدند. بازی‌ها و نسخه‌های فرعی دیگر این سری بعد‌ها بر روی پلتفرم‌هایی به غیر از پلتفر‌های سونی منتشر شدند و این زمانی رخ داد که حق انتشار این بازی به شرکت‌های دیگری مثل Vivendi، Sierra و اکتیویژن سپرده شد.