تصمیم گیری در سن فرزندان خود را باید قبل از بازی "M" (کامل و پخته 17+) بازی های ویدئویی است. بیشتر کنسول را می توان تنظیم برای متوقف کردن کودکان از بازی کردن بازی ها برای بزرگسالان، اما اگر شما در یک کامپیوتر انجام می تواند خیلی مشکل باشد. شما باید با دقت کودکان خود را هنگامی که بازی بازی های ویدئویی نظارت داشته باشند. Friv100

| شما می توانید برخی از بازی های ویدئویی در کتابخانه های عمومی را امتحان کنید. آنها معمولا طیف گسترده ای را امتحان کنید. تماس بگیرید و ببینید که اگر کتابخانه خود را ارائه می دهد بازی های ویدئویی و اجاره سیستم های و بازدید از انتخاب شما.

| بلند شو و استراحت در طول جلسات بازی ماراتن. بازی های ویدئویی می تواند اعتیاد آور اگر شما می توانید یک استراحت به طور منظم را ندارد. بازی بازی های ویدئویی باید همیشه سرگرم کننده. اگر شما کشف کنند که یک بازی ویدیویی است به آرامی مصرف زندگی خود را، با دکتر خود صحبت. WwwFriv

| آگاه باشید که آن را به قمار آنلاین می آید. می تواند هزینه سالانه یا ماهانه برای بازی وجود دارد. قبل از اینکه فرزند خود را در هر نقطه ثبت نام، لازم است تا نگاهی است. اطمینان حاصل کنید که در مورد نرخ. در صورتی که با یک بار شارژ وجود دارد، تصمیم بگیرید که آیا این بازی ارزش است.

| شما می توانید آیتم با پول واقعی خرید و یا کار برای آنها. مطمئن باشید که انتخاب حق انتخاب! شاید او واقعا به نفع نه خیلی زیاد. از طرف دیگر این است که شما در واقع می تواند در وقت با ارزش را نجات دهد.

| اغلب، شما می توانید از کتابخانه بازی به صورت رایگان و یا اجاره یک فروشگاه ویدیو. کتابخانه محلی شما ممکن است بازی های ویدئویی و سیستم را می توان به صورت رایگان و اجاره. پاسخ کتابخانه محلی خود را به چه بازی آنها را حمل.

| شما می توانید برخی از مشاوره خوب چه بازی آنها خرید کارکنان فروشگاه ویدئو را پیدا کنید. شما ممکن است یک ژانر در ذهن داشته باشد، اما مطمئن نیستید که چه چیز جدیدی نیست. یک کارمند زمانیکه شما می آیند یا تماس به فروشگاه و قطعا کمک خواهد کرد که شما چیزی را دوست دارید پیدا کنید.

یک فروشنده بپرسید و یا انجام برخی تحقیقات آنلاین تا مطمئن شوید. Friv10000

| کودکان باید بازی های ویدئویی بازی در تمام طول روز. محدودیت باید برقرار شود. اجازه ندهید که بچه های خود بازی را برای بیش از 2 ساعت در هر روز، و به دلیل آن می تواند اثرات منفی بر روی چشم است.

| بسیاری از بازی های آموزشی برای یادگیری در دسترس هستند. این بازی ها شرط امن برای کودکان است. عنوان برای کودکان بزرگتر یا بزرگسالان اغلب شامل خشونت یا محتوای نامناسب برای کودکان. نظرات ارسال شده توسط پدر و مادر است که برای تعیین بازی برای کودکان جوان مناسب هستند و چوب به این عناوین مشورت کنید. Friv100

| به منظور درک و راهنمای استفاده از بازی های ویدئویی فرزند خود را، شما باید نقش داشته باشد. برخی از صرف زمان پخش بازی و تماشای بازی کودکان خود را. با تعامل با کودک خود، فرصت برای نشان دادن علاقه خود را و سؤال کنند. تجربه عملی است که همیشه بهترین راه برای یادگیری و لذت ببرید.

| سعی کنید از کتابخانه به یک بازی قبل از خرید آن یک شات. بسیاری از کتابخانه های عمومی بسیاری از بازی های ویدئویی است که شما می توانید به صورت رایگان امتحان کنید.